Jurek dla każdego!

Z okazji Dnia św. Walentego, zainspirowany filmem „Sztuka Kochania” i doświadczeniami z własnego podwórka piszę dziś odezwę do mężczyzn i kobiet – „Każda pani zasługuje na Jurka, każdy Pan może być Jurkiem!”*

 

Sex, namiętność, podniecenie, erotyzm, ekscytacja to potrzeby nas wszystkich, o które powinniśmy stale dbać, zaspakajać je w swoim życiu. Życie bez namiętności, pasji, żywiołowości, nie jest pełnym, spełnionym, szczęśliwym życiem.

Od pierwszego wydania książki Wisłockiej mija 40 lat, a my nadal tkwimy w seksualnym przedszkolu. Sex jest wszędzie wokół nas, atakuje nas z praktycznie na każdym kroku, ale w domach, w sypialniach brakuje namiętności, pasji, zapomnienia się i oddania. Brakuje wiedzy, brakuje komunikacji, brakuje normalności, brakuje otwartości, brakuje odwagi, brakuje pasji. Co niestety pokazują badania, które ukazały się 2-3 dni temu 🙁

Ile to kobiet w Polsce myśli, że należą do tego gatunku kobiet, którym orgazm, ekscytacja, seksualna nirwana nie są pisane – interpretują to jako swoją „winę”, brzemię, pech, przeznaczenie.

Ilu panów w Polsce myśli o sobie, że nie jest, nie potrafi być seksualnym ogierem takim jak na filmach porno, wierząc, że jest to jedyny sposób, aby dać rozkosz swojej kobiecie i być postrzeganym jako super kochanek. Nie potrafiąc zrealizować, tych niemożliwych do zrealizowania, oczekiwań, popadają w frustrację, tracąc z każdym dniem poczucie własnej wartości, rezygnując z seksu ze swoją żoną, albo traktując to jako zło konieczne.

Ta seksualna frustracja musi gdzieś znaleźć ujście – dlatego polki zdradzają coraz więcej i częściej, a panowie udając, że tego nie dostrzegają spełniają swoje niezaspokojone potrzeby szukając szczęścia w internecie czy korzystając z aplikacji, aby znaleźć kobietę, która nie ma oczekiwań, z którą nie będą musieli się mierzyć.

Stop, to nie powinno tak wyglądać!

Drogi mężu, partnerze zakochaj się znów w swojej żonie – nawet jeśli od Waszego ślubu minęło 15-20 lat. Pamiętaj, że najbardziej erotycznym organem jest mózg – rozpocznij flirt, zadbaj o jej nastrój, przygotuj gorącą kąpiel ze świecami, sprawdź jej przyjemność w ciągu dnia – zaskocz ją zmysłowym sms’em, bądź jej rycerzem, skup się tylko na niej, dostrzeż na nowo wszystkie dobre rzeczy, które widziałeś w niej kiedyś. Zadbaj o dom, otoczenie, aby ona mogła całkowicie wyłączyć się programu „matka-polka”: zorganizuj dom bez dzieci, bez obowiązków, pokaż jej, że myślałeś o niej od samego rana.

Pomóż jej przełączyć się na program „dzika i zmysłowa kochanka”, bądź dla niej wszystkim o czym zamarzy, spróbuj odgadnąć jej potrzeby, eksperymentuj, odkrywaj na nowo, bądź tą nowością, dla której się otworzy. Bądź mistrzem nie poprzez sprawność fizyczną, ale poprzez bliskość, oddanie, namiętność, skoncentrowanie tylko na niej. Oddaj się pasji, potraktuj ją, jej ciało jako najpiękniejszy instrument, na którym zawsze marzyłeś, aby zagrać. Kosztuj ją jak danie z najwspanialszej restauracji, którym chcesz się rozkoszować, delektować, które masz ochotę pożreć z dziką żądzą, ale z drugiej strony pozwolić tej chwili, aby trwała godziny, całą noc….

Spójrz na nią oczami pełnymi zachwytu, dostrzeż piękno jej ciała, nawet jeśli nie jest idealne, spraw, aby poczuła się jak najpiękniejsza kobieta na świecie, ta najbardziej pożądana….spraw, aby poczuła,  że teraz jest kobietą, którą chcesz i będziesz nosił na rękach.

Czym więcej dasz od siebie, czym mniej będziesz myślał, a więcej oddal się pasji, sercu, namiętności, tym więcej dasz jej przyjemności, ekstazy, radości, szczęścia, spełnienia. Na tą chwilę przestań myśleć, a zacznij czuć i podążać za swoim…sercem.

Wyjdźcie z sypialni, zacznijcie się kochać w nowych miejscach, w nowy sposób, z nowymi pozycjami i zabawkami. Zacznijcie kochać się w inne dni niż soboty wieczorem – każdy dzień jest idealny. Kiedy ostatni raz kochaliście się za dnia? W kuchni, w łazience, w samochodzie, w pokoju hotelowym, w kinie?

Wnieście pieprz i rozkosz 🙂

Droga żono, jeśli Twój mąż ma problemy z kreatywnością, spontanicznością, zmysłowością, to weź inicjatywę w swoje ręce. Powiedz, napisz mu jak chcesz, aby wyglądała Twoja namiętna, niezapomniana chwila – daj mu kilka konkretnych wskazówek, ale większość zostaw jako puste miejsca, które on wypełni swoją osobowością.

Jeśli próbowałaś już tego nie raz i za każdym razem czułaś się niezrozumiana, czasami może odtrącona, to nigdy więcej nie pozwól, aby tak to się skończyło.

Zadbaj o siebie, zadbaj o swoje potrzeby.

Pasja, pożądanie, namiętność, ekscytacja, nasycenie, zapomnienie, erotyzm, sex, cudowne zaspokojenie, seksualne spełnienie, zmysłowość, żądza, zaspokojenie, orgazm, ekstaza, euforia, poryw, upojenie, natchnienie,  czułość, intymność, lubieżność, sensualność, dzikość, intensywność, żywiołowość, bliskość, pokusa –  wszystko to emocje (też potrzeby), na które zasługujesz, które masz prawo domagać się o ich zaspokojenie przez swojego małżonka, partnera.

Ale jedna uwaga – jeśli nie znasz swojego ciała, to nie będziesz wiedziała, jak sprawić sobie największą przyjemność na świecie. Jeśli chcesz coś otrzymać, najpierw poświęć kilka chwil, aby poznać swoje wspaniałe ciało, swoją wspaniałą seksualność.

Jeśli nie znajdziesz tego wszystkiego w domu, to znajdź sobie Jurka, który da Ci to wszystko – może to kolega w pracy, sąsiad, dawna miłość, której nie widziałaś 15 lat – w każdym z nich może być Twój Jurek! Zapomnij o konwenansach, sztywnych ramach narzuconych siłą przez rodzinę, społeczeństwo, kulturę, religię – bądź wolna, dzika, zmysłowa. Pomyśl o sobie, zrób coś dla siebie, tylko dla siebie! Zasługujesz na to, jesteś godna, należy Ci się to od życia!

Sex jest sztuką, nad którą trzeba trochę popracować. Niektórzy mają ten talent dany, ale większość potrzebuje treningu – czytajcie, rozwijajcie się w tym temacie. O seksie trzeba rozmawiać, uczyć się go i siebie wzajemnie.

Może część z Was powie, że to są oczywiste sprawy, że nie ma o czym mówić, bo przecież wszyscy wiemy jak to robić. Może tak jest, ale zadam Wam pytanie, na które sami sobie odpowiedzcie – ile z Waszych koleżanek, przyjaciółek, twierdz, że jej życie seksualne jest wspaniałe, kosmiczne, doskonałe?

Jeśli nie za dużo, to bierzmy się wszyscy do pracy, znaczy do przyjemności i ekscytacji 🙂

 

Jurek dla każdego!!!

Wspaniałego dnia św. Walentego i oby już każdy dzień był bardziej zmysłowy:)

ps. Jeśli nie wiecie o co chodzi z tym Jurkiem, to koniecznie obejrzyjcie „Sztukę kochania” – poznacie Jurka i spędzicie wspaniały czas na naprawdę dobrym filmie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *